اخبار 

برگزاری آزمون های الکترونیکی

۱۹مهر
۱۳۹۶
برگزاری آزمون های الکترونیکی

بر اساس اعلام اداره آموزش و آزمون شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، آزمون های الکترونیکی معامله گری بازار سرمایه، مدیریت سبد اوراق بهادار، مدیریت نهادهای بازار سرمایه، کارشناسی عرضه و پذیرش و تحلیلگری بازار سرمایه در روزهای 20 و 21 مهرماه 96 در محل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس برگزار خواهد شد. داوطلبین محترم برای آشنایی با سرفصل آزمون ها و شرایط شرکت در آزمون های بازار سرمایه به سایت https://icmc.seo.ir مراجعه نمایند.   ادامه »

نفرات برگزیده نخستین جشنواره بورس و رسانه معرفی شدند

۲۴مرداد
۱۳۹۶
نفرات برگزیده نخستین جشنواره بورس و رسانه معرفی شدند

نخستین جشنواره بورس و رسانه با هدف تقویت زمینه‌های اطلاع‌رسانی مناسب برای افزایش سواد مالی جامعه، ارتقای فرهنگ سرمایه‌گذاری بر پایه ارزشهای اسلامی - ایرانی در کشور، تجلیل از نقش خبرنگاران در نقادی و هم‌افزایی حوزه‌های مالی و سرمایه‌ای کشور، افزایش نقش رسانه‌ها در جامعه پذیری شهروندان در عرصه‌های گوناگون مالی و سرمایه‌ای و ارتقای سواد مالی جامعه و فرهنگ‌سازی در زمینه بازار سرمایه برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)،،   ادامه »

از سوی انتشارت بورس؛ "زمان سنجی بازار" منتشر شد

۲۳مرداد
۱۳۹۶
از سوی انتشارت بورس؛ "زمان سنجی بازار" منتشر شد

"زمان سنجی بازار"، نشان می دهد چرا زمان سنجی بازار یک استراتژی سرمایه گذاری برتر در بازارهای نزولی است و چگونه این موضوع می تواند احساسات و هیجانات سرمایه گذاران را از معادله سرمایه گذاری حذف یا حداقل کند تا اثر آن ها را به کمترین میزان ممکن برساند.   زمان سنجی بازار، یک الگو و استراتژی سرمایه گذاری است که مقابل استراتژی سرمایه گذاری خرید و نگهداری قرار می گیرد. این الگو با بهره گیری ترکیبی از تحلیل بنیادین و تکنیکال قصد دارد تا یک مدل پویای سرمایه گذاری را   ادامه »

معرفی رویداد بومی نو -- فین تک ویژه دانش آموزان

۱۸مرداد
۱۳۹۶
معرفی رویداد بومی نو -- فین تک ویژه دانش آموزان

شرکت اطلاع­ رسانی و خدمات بورس با همکاری موسسه کارآفرینان شایسته فردا (مجری طرح ملی کاشف؛ تحت نظارت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران)، در راستای تفاهمنامه همکاری منعقده، رویداد آموزشی – فرهنگ­سازی "بومی ­نو - فین تک" را  با رویکرد بازار سرمایه ایران برگزار می­ کند. رویداد بومی­ نو - فین­ تک با هدف فرهنگ­سازی بازار سرمایه ویژه دانش ­آموزان پایه اول متوسطه در قالب مسابقات کسب و کار دانش ­آموزی در تاریخ 19 و 20 مرداد ماه 1396 برگزار می­ گردد. در   ادامه »

برنامه زمان بندی آزمون های حرفه ای بازار سرمایه برای سه ماهه سوم سال 96 اعلام شد

۱۷مرداد
۱۳۹۶
برنامه زمان بندی آزمون های حرفه ای بازار سرمایه برای سه ماهه سوم سال 96 اعلام شد

با توجه به مصوبه کمیته اجرایی آزمون های حرفه ای بازار سرمایه، برنامه زمان بندی آزمون های الکترونیکی سه ماهه سوم سال 1396 تعیین و بر روی سایت قرار گرفته است. برای مشاهده برنامه زمان بندی آزمون ها و همچنین ثبت نام در آزمون ها به سایت https://icmc.seo.ir  مراجعه نمایید.   ادامه »

فراخوان شناسایی پیمانکار

۱۷مرداد
۱۳۹۶
فراخوان شناسایی پیمانکار

شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس در نظر دارد " امور اجرایی مربوط به برگزاری یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه سال 1397 " را به مناقصه‌گر واجد شرایط که سابقه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گرید A را داشته باشد، واگذار نماید. از کلیه متقاضیان واجد شرایط دعوت می‌شود نامه اعلام آمادگی خود را به آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از خیابان نوفل لوشاتو، کوی ازهری پلاک 10،کدپستی 1134844413 و یا از طریق نمابر شماره 64084715 به این شرکت اعلام نموده و در صورت   ادامه »

برگزاری آزمون های الکترونیکی

۱۶مرداد
۱۳۹۶
برگزاری آزمون های الکترونیکی

 بر اساس اعلام اداره آموزش و آزمون شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، آزمون های الکترونیکی معامله گری بازار سرمایه، ارزشیابی اوراق بهادار و تحلیلگری بازار سرمایه مخصوص دارندگان CFA در تاریخ 20 مرداد 96 در محل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس برگزار خواهد شد. داوطلبین برای آشنایی با سرفصل آزمون ها و شرایط شرکت در آزمون به سایت https://icmc.seo.ir مراجعه فرمایند.   ادامه »

تمدید ثبت نام بیست و نهمین دوره آزمون کتبی

۱۵مرداد
۱۳۹۶
تمدید ثبت نام بیست و نهمین دوره آزمون کتبی

بر اساس اعلام اداره آموزش و آزمون شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، ثبت نام آزمون‌های قلم و کاغذی اصول بازار سرمایه و معامله‌گری بازار سرمایه، تا تاریخ هفدهم مرداد ماه سال جاری تمدید شد. رئیس ادارۀ آموزش و آزمون با اعلام زمان تمدید ثبت نام بیست و نهمین دورۀ آزمون‌ های حرفه‌ای بازار سرمایه با اعلام اینکه در این دوره تنها دو آزمون اصول بازار سرمایه و معامله‌گری بازار سرمایه به صورت قلم و کاغذی در روز جمعه سوم شهریور ماه و در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد   ادامه »

ثبت نام آزمون های الکترونیکی

۱۰اسفند
۱۳۹۵
ثبت نام آزمون های الکترونیکی

بر اساس اعلام اداره آموزش و آزمون شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، ثبت نام آزمون های الکترونیکی مدیریت سبد اوراق بهادار، معامله گری بازار سرمایه و ارزشیابی اوراق بهادار آغاز گردیده است. رئیس اداره آموزش و آزمون اعلام کرد برگزاری سه آزمون یاد شده به صورت الکترونیک در 20 اسفند 95 در محل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس خواهد بود. داوطلبین برای آشنایی با سرفصل آزمون ها و شرایط شرکت در آزمون به سایت https://icmc.seo.ir مراجعه فرمایند.   ادامه »

ثبت نام بیست و هشتمین دوره ی آزمون کتبی

۲۴آذر
۱۳۹۵
ثبت نام بیست و هشتمین دوره ی آزمون کتبی

بر اساس اعلام اداره آموزش و آزمون شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، ثبت نام آزمون‌های قلم و کاغذی اصول بازار سرمایه و معامله‌گری بازار سرمایه، از روز دوشنبه پانزدهم آذرماه سال جاری آغاز شد. رئیس ادارۀ آموزش و آزمون با اعلام زمان آغاز ثبت نام بیست و هشتمین دورۀ آزمون‌ های حرفه‌ای بازار سرمایه تأکید کرد: مهلت ثبت نام در این دوره از آزمون‌ ها تا تاریخ بیست و پنجم دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. امیرهوشنگ عزیزی با اعلام اینکه در این دوره تنها دو آزمون اصول   ادامه »

  ۱   ۲  

خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس, اطلاع رسانی بورس, تالار مجازی بورس ایران, SIDSCO, irvex, مرکز تماس بورس، 6375 , کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه , نمایشگاه بین المللی بورس بانک و بیمه ,finex , پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه , سنا , SENA , آزمون گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه , انتشارات بورس , با ما بورس را بشناسید شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس, اطلاع رسانی بورس, تالار مجازی بورس ایران, SIDSCO, irvex, مرکز تماس بورس، 6375،